Príchod na privát

Starý, zanedbaný byt a pohľad na neporiadok s nepríjemnou spoločníčkou môže ľahko vyvolať nechuť. To, že ste prišli na sex vás ľahko prejde. Ak sú podmienky neúnosné alebo neprívetivé. Veľa robí prvý dojem a platí to aj v tomto prípade. Len čo vojdete do dverí, čaká vás šok alebo milé prekvapenie. Tento prípad je skôr výnimkou než pravidlom, väčšina sex privátov má útulný a čistý interiér. Záleží od ponúkanej ceny, kvality a tiež referencií.

spálňa

Neodporúčame navštíviť miesta s pochybnými recenziami. Dobré skúsenosti sú smerodajné ako pri akomkoľvek predaji. Služby ako tieto sú na tom rovnako. Ak si všimnete neupravené posteľné prádlo a špinavé uteráky v kúpeľni, iste nebudete cítiť dobre. V niektorých sex privátoch môžete stretnúť viaceré dievčatá a dokonca aj mužov, ktorí sa zaoberajú ich bezpečnosť. To nie je však pre každého. Vždy si môžete zmeniť svoje plány a ak sa vám nepáči sex privát, môžete služby slušne odmietnuť.

žena

Aj detaily zavážia

V sex privátoch sú hygiena a zdravie prioritou. Aspoň by to tak malo byť. Sú vybavené čistým posteľným prádlom, papierovými obrúskami, lubrikantmi a kondómami. To je základný štandard a muži si naň potrpia. Ak aj nie, tak ho ocenia. Okrem toho tam nájdete aj príjemnú hudbu, osvetlenie a pohár vody prípadne sektu. Na „navnadenie“ atmosféry určite slúžia farebné svetlá a pocit intimity. To dokáže spraviť divy. Uvoľnenie prichádza ruka v ruke s príjemnou atmosférou a pocitmi erotiky. Dôležitý je tiež výber spoločníčky, ktorá by mala byť upravená, voňavá, s úsmevom a slušným správaním, čo zaručuje príjemnú erotickú skúsenosť. Mala by vystupovať ako skúsená žena a mala by tiež vyhovieť požiadavkám klienta. Spokojný klient znamená pravidelný klient. Ak sa klientovi nepáči, že by on mal navštevovať ju, tak využije sex eskort. To značí, že ona príde za ním na dohodnuté miesto či už k nemu domov alebo kdekoľvek sa dohodnú. Aj táto služba je populárna.