V súčasnosti nie je problém nájsť upratovaciu firmu, ktorá by za vás zvládla často nepríjemné či otravné opakujúce sa činnosti. Práve kancelárie či iné pracovné priestory si vyžadujú špeciálnu starostlivosť, lebo sú vystavené priamo očiam zákazníka, a teda musia byť dostatočne reprezentatívne a upravené. Dôležité preto je, aby upratovanie kancelárii bolo precízne, pravidelné a účinné. To sa dá docieliť v prípade, ak je splnených niekoľko faktorov, a to:

čistenie

– kompetentní pracovníci so skúsenosťami, chuťou a ochotou pracovať

– moderné čistiace vybavenie podľa najnovších kritérií

– dlhoročné skúsenosti s rozličnými typmi zariadení

Upratovací servis GRANT (Poprad, Kežmarok, Spišská Nová Ves, Vysoké Tatry) zúročil dlhoročné skúsenosti na trhu a ponúka upratovacie a čistiace služby, medzi ktoré patrí aj profesionálne čistenie kobercov. Naším cieľom je spokojný zákazník, a preto nás vždy zaujímajú vaše predstavy a požiadavky.

Čo zahŕňa naše pravidelné upratovanie?

Ak si vyberiete tento servis, ručíme za dôkladné vykonanie bežných upratovacích prác, umývanie okien, čistenie čalúneného nábytku špeciálnym spôsobom, čistenie kobercov a chemické čistenie v prípade podláh, v prípade priemyselných podláh využívame strojové čistenie. Pri pravidelnom upratovaní sa postaráme o vyprázdnenie a umytie odpadkových košov a popolníkov, umývanie drezov a kuchyniek, povysávanie kobercov a stoličiek a iné. Samozrejmosťou je tiež vyčistenie sklenených plôch a doplnenie toaletného papiera či hygienických potrieb. Riadime sa podľa požiadaviek zákazníka, a podľa rozsahu ním určených prác upravujeme aj náš cenník. Po objednaní našich služieb sa tiež vytvorí pracovný harmonogram podľa zákazníckych potrieb.

upratovanie

Aké služby sú pre nás špecifické?

čistenie čalúneného nábytku – tzv. extrakčné čistenie ako hĺbkové tepovanie, pri ktorom dochádza k prenikaniu roztoku do látky a zároveň k odsávaniu

strojové čistenie podláh – na základe podlahových automatov a kotúčových strojov

chemické čistenie podláh – chemické prostriedky na kotúčových strojoch, odsatie a následná neutralizácia povrchov

Okrem čistiacich služieb je u nás možná aj expresná priemyselná dezinfekcia do 24 hodín za pomoci postreku alebo ozónu. O našich službách je možné informovať sa či priamo objednať na webstránke.