Ak vás trápi otázka, čo k obedu a nie je vo vašich silách venovať s práci, povinnostiam aj vareniu, vieme ako na to. Objednajte si naše služby, varíme zdravo a chutne a poskytujeme donášku jedla až k vám, na vami požadovanú adresu, či už je to k vám domov alebo do vašej práce, kancelárie, firmy.

V našom obedovom menu nájdete ponuky jedál, ktoré sú dostupné na daný deň. Varíme a rozvážame obedy od pondelka do piatka. Vyberať si môžete z niekoľkých ponúkaných jedál. Určite si vyberiete a prídete na svoje. Jedlo je plnohodnotné, vytvorené zo zdravých a výživných ingrediencií, prísad vo forme korenín a byliniek.

donáška jedla

Zabudnite na fast foody alebo vynechávanie hlavného jedla, ktorým obed v každom prípade je a uľahčite si váš život objednaním obedov. Donáška jedla Bratislava Ružinov gurmanskydvor.sk je pripravená na odber pre obyvateľov časti mesta Bratislava a to Ružinov. V prípade záujmu nás kontaktuje prostredníctvom emailu alebo telefónu.

Myslite na zdravý životný štýl, ktorý sa bezvýhradne spája so zdravým jedlom, pohybom, ale aj pozitívnym naladením. Dbajte na vaše myšlienky, pocity, pravidelné cvičenie a popri tom si doprajte vyvážené jedlo, ktoré vás vhodne naštartuje do vašich aktivít, povinností, do vašej práce. Poskytne vám potrebnú dávku energie a sily do ďalšieho fungovania, do ďalšej časti dňa. Jedlo vám donesieme vhodne zabalené v jednorazových recyklovateľných obaloch.

obedujte zdravo a chutne

Využite donášku obedového menu a máte problémy typu, čo dnes na obed, čo zajtra na obed, kedy budem obedovať, stihnem si dnes niečo kúpiť k obedu, vyriešené a to jednoduchým, pohodlným spôsobom. Doprajte si gurmánske jedlo z Gurmánskeho dvora pripravované pod vedením výborných a šikovných šéfkuchárov s náležitými skúsenosťami a praxou v danom odbore. Vyberajte vždy z aktuálnej ponuky, ktorú nájdete vopred zverejnenú na našej internetovej stránke, ochutnávajte, vychutnávajte a vedzte, že láska ide cez žalúdok.