Sexuálny život dvoch partnerov dokáže pomaly „zabíjať“ množstvo atribútov. Okrem rutiny, môže intímny život párov, príp. skupín (ak ste zástancami polyamorie) ničiť aj prílišná sebeckosť alebo nízke sebavedomie jedného z partnerov. Ak sex už nijakým spôsobom neobohacujete, pretože ste už našli https://ceskobudejovicky.denik.cz/zlociny-a-soudy/v-jednom-z-ceskobudejovickych-domu-se-nasli-dva-mrtvi-20180109.html polohy, ktoré sú pre vás vyhovujúce; ak váš partner nedbá na vaše potreby a potešenie, pretože si myslí, že je dôležité iba to, ako to precíti on, príp. ak nedokážete pred partnerom odhaliť svoje nahé telo alebo sa pri sexuálnych hrách zakrývate, sťahujete brucho a rozsvietené svetlo je pre vás nočnou morou, tak svoj intímny život vediete pomaly ale isto do záhuby.

láska

Jestvuje však viacero možností, ktoré môžu tento stav zvrátiť. Okrem sexuálnych terapeutov a partnerskej komunikácie, ktorá je pri nespokojnosti s vašim sexuálnym životom nevyhnutná, je tu ešte tretia možnosť, ktorou je tantra masáž. Možno si kladiete otázku, ako môže nejaká erotická masáž vyriešiť problémy v posteli…

potešenie

Jednoducho.

Ak sa zveríte do rúk tantra lady, tak zistíte, že táto masáž vôbec nie je o tom, že vás špeciálne vyškolená masérka privedie sériou dobre mierených dotykov k orgazmu. Nepopieram, že pri tantrickej masáži môžete dosiahnuť vyvrcholenie, ale za týmto druhom erotickej masáže sa skrýva oveľa viac. V prvom rade sa naučíte odovzdať do rúk inej osobe a dôverovať jej, pretože počas masáže ste v pozícii prijímateľa a tým pádom nemáte kontrolu nad tým, čo sa bude diať. Tantra lady vás prevedie celým procesom. Vaša úloha bude spočívať iba v tom, že sa odpútate od vonkajšieho sveta a užijete si príjemné pocity, ktoré ponúka prítomný okamih. Zážitok z tantrickej masáže vám tým pádom ukáže, ako posilniť vzájomnú dôveru aj vo vašom vzťahu. Okrem toho vám spoločná tantrická masáž prinesie do partnerstva novú skúsenosť, vďaka ktorej sa stanete sebavedomejšími i empatickejšími k potrebám toho druhého.