Nakopnite svoj sexuálny život!

Sexuálny život dvoch partnerov dokáže pomaly „zabíjať“ množstvo atribútov. Okrem rutiny, môže intímny život párov, príp. skupín (ak ste zástancami polyamorie) ničiť aj prílišná sebeckosť alebo nízke sebavedomie jedného z partnerov. Ak sex už nijakým spôsobom neobohacujete, pretože ste už našli https://ceskobudejovicky.denik.cz/zlociny-a-soudy/v-jednom-z-ceskobudejovickych-domu-se-nasli-dva-mrtvi-20180109.html polohy, ktoré sú pre vás vyhovujúce; ak váš partner nedbá na vaše potreby a potešenie, pretože si myslí, že je dôležité iba to, ako to precíti on, príp. ak nedokážete pred partnerom odhaliť svoje nahé telo alebo sa pri sexuálnych hrách zakrývate, sťahujete brucho a rozsvietené svetlo je pre vás nočnou morou, tak svoj intímny život vediete pomaly ale isto do záhuby.

láska

Jestvuje však viacero možností, ktoré môžu tento stav zvrátiť. Okrem sexuálnych terapeutov a partnerskej komunikácie, ktorá je pri nespokojnosti s vašim sexuálnym životom nevyhnutná, je tu ešte tretia možnosť, ktorou je tantra masáž. Možno si kladiete otázku, ako môže nejaká erotická masáž vyriešiť problémy v posteli…

potešenie

Jednoducho.

Ak sa zveríte do rúk tantra lady, tak zistíte, že táto masáž vôbec nie je o tom, že vás špeciálne vyškolená masérka privedie sériou dobre mierených dotykov k orgazmu. Nepopieram, že pri tantrickej masáži môžete dosiahnuť vyvrcholenie, ale za týmto druhom erotickej masáže sa skrýva oveľa viac. V prvom rade sa naučíte odovzdať do rúk inej osobe a dôverovať jej, pretože počas masáže ste v pozícii prijímateľa a tým pádom nemáte kontrolu nad tým, čo sa bude diať. Tantra lady vás prevedie celým procesom. Vaša úloha bude spočívať iba v tom, že sa odpútate od vonkajšieho sveta a užijete si príjemné pocity, ktoré ponúka prítomný okamih. Zážitok z tantrickej masáže vám tým pádom ukáže, ako posilniť vzájomnú dôveru aj vo vašom vzťahu. Okrem toho vám spoločná tantrická masáž prinesie do partnerstva novú skúsenosť, vďaka ktorej sa stanete sebavedomejšími i empatickejšími k potrebám toho druhého.