Ktorý chlap by nemal rád, keď ho žena uspokojuje? Je to ich vášeň, pre ktorú žijú. Chcú, aby im žena vykonávala masáž prostaty https://magictantra.sk/. Práve masírovaním pohlavného údu získajú nový pohľad na sexualitu a intímny život. Venujte sa svojmu partnerovi a doprajte mu rozkoš. Vezmite do svojich rúk jeho vzrušenie a začnite mu hladkať jeho pohlavný úd. Uvidíte, že zrazu sa stoporí a tým zistíte, že je váš partner pripravený. Začnite sa s ním maznať a láskať ho a nechajte ho, nech sa natoľko vzruší, že to už nebude môcť vydržať. Vzrušenie mu však oddiaľte. Neuponáhľajte celkové vzrušenie hneď na začiatku. Váš partner bude chcieť viac a viac a prospeje mu to. Uvidíte, ako vás potom bude milovať.

muž

Na mužskú rozkoš sa viete vyzbrojiť rôznymi erotickými pomôckami, ktoré dostanete kúpiť v erotickom obchode. Takýmto erotickým obchodom sa hovorí sex shopy. Je to vzaté z angličtiny a presne viete, čo sex shop znamená. Už je tento výraz veľmi udomácnený a veľmi používaný. Už ste navštívili sex shop, aby ste kúpili pre svojho partnera rôzne erotické pomôcky, ktoré na ňom vyskúšate? Hrajte sa s jeho penisom, navliekajte rôzne erotické pomôcky a krúžky na penis a zadovážte mu dokonalé uspokojenie. Uspokojiť ho môžete aj orálne s použitím vlastného jazyka a pier.

erotický obchod

Sanie, cucanie, bozkávanie, olizovanie k tomu jednoznačne patrí. Už ste sa niekedy venovala svojmu partnerovi naplno? Práve teraz je ten vhodný čas. Vyskúšajte na ňom svoje predstavy o sexuálnom živote. Erotika a sexualita sú ešte pre mnohých ľudí tabu a neradi sa o tom rozprávajú. Všetko si držia v tajnosti. O sexualite by sme sa mali však rozprávať. Nadobudli by sme nové predstavy a myšlienky, ktoré by sme mohli praktizovať aj v našej posteli. Znovu nájdete zmysel svojho, ale aj partnerovho života a budete viac oddaní jeden pre druhého. Máte na to plné právo, keďže ste spojení práve dokonalým a vzrušujúcim vzťahom.