Poznáte nuru masáže Tantra Diamond? Nepoznáte? Môžete si ich predstaviť tak, že vaše telo splynie s telom krásnej dievčiny, ktorá je navyše nahá či polonahá, a dotýka sa vás veľkou plochou svojho božského telíčka. Čo viac si muž môže v takejto situácii priať? Možno len zasunúť penis do vagíny, ale to samozrejme k nuru masáži nepatrí. A niekedy ani túžba po zasúvaní penisu do telesného otvoru vyslovene neprichádza, pretože rozkoš zo samotného masérskeho aktu je taká, že sa blíži orgazmus a možno, že ho tiež čoskoro docielite. A napríklad aj niekoľkých orgazmov.

krásne dievča

Práve na sile pôsobenia energie ženskej bytosti vo vašej blízkosti je postavený úspech nuru masáží. Preto sú tiež považované za jedny z najobľúbenejších masérskych techník. V každom z nás je zakotvená prirodzená túžba s niekým splynúť do jedného celku, je to zrejme preto, ako tvrdia mnohí mystici, že sme všetci boli kedysi dávno len jedným dokonalým božským celkom, ktorý, aby spoznal krásu seba samého, stvoril zo seba nekonečný počet bytostí, teda k obrazu svojmu. Tvrdí sa, že Boh tak skrze nás spoznáva aj sám seba, a že všetci v sebe máme božské schopnosti, a že sa stále vyvíjame v krajšie a lepšie bytosti.

nuru masáž

Nuru masáž je jednou z ciest, ktorá nám toto pripomína, a my sa týmto tiež stávame viac sami sebou, keď sa aspoň na okamih prepojíme s krásnou dievčinou, s jej telom, a staneme sa na chvíľu len jedným celkom. Mohli by sme to nazvať s trochou zveličenia energetickým milovaním, kedy si môžeme dopriať byť čo najbližšie k niekomu, kto je v jadre tiež láskavý a milý, aj keď to napríklad nie je priamo vaša priateľka, milenka či manželka.

Vďaka nuru masážam potom tiež môžeme inak pozerať na svet, môžeme si viac uvedomiť, že sme všetci súčasťou jednoty, jedného celku, a že každý máme slobodnú vôľu a každý tiež môžeme ostatným ľuďom niečo pekné a príjemné ponúknuť zo svojho ja, zo svojho stredu.