Moderné dvere

Spoločnosť LMont je stavebná spoločnosť, ktorá svojím pôsobením na trhu dosiahla mnoho úspechov. Na našej prehľadnej stránke lmmont.sk nájdete množstvo našich realizácií zo skla, hliníka ale aj iných materiálov použitých v dnešnej modernej architektúre. Naše realizácie si môžete pozrieť na priložených fotografiách. Z týchto sa môžete inšpirovať a zároveň si vyberať možnosti vhodné pre Váš dom, budovu, jednoducho, pre Váš projekt.

moderné bývanie

V interiéri si často krát dávame pozor na mnoho vecí a mnoho riešení miestností. Aj napriek tomu, sa často krát stáva, že zabúdame na množstvo potrebného denného svetla, ktoré pre náš zdravý život a celkový každodenný rytmus vplýva hádam najviac. Steny, ktoré bránia prenikaniu denného svetla všade tam, kam to potrebujeme nám často krát zabránia presvetleniu priestorov. Samozrejme, tento nemilý fakt si vieme upraviť, a to pomocou sklenených posuvných dverí si ľahko napomôžeme k prepusteniu denného svetla do všetkých častí domu, respektíve budovy. Sklenené dvere posuvné tvoria súčasť nejedného vybavenia interiéru. Sú vysoko žiadané a moderné. Samozrejme, spĺňajú všetky bezpečnostné kritéria.

moderné, estetické

Na ich výrobu sa používa bezpečnostné, tvrdené-kalené sklo, ktoré pri nechcenom rozbití nijako neublíži. Pri rozbití sa roztrúsi na množstvo drobných čiastočiek. Pri sklenených posuvných dverách a teda pri ich realizácii si môžete vyberať z množstva prevedení. Najčastejšie sú to číre, matné ale aj pieskované sklá, ktoré Vám dokonale doplnia esteticky Váš interiér a dajú sa krásne prispôsobiť okolitému štýlu. Samozrejme je tu možnosť zdobenia skla aj modernejšou a taktiež pomerne často žiadanou technológiou, kedy je na sklo nalepená grafická fólia, ktorú si Vy sami zvolíte z aktuálnej ponuky. Taktiež je tu ešte jedna ponuka zdobenia týchto skiel pre posuvné sklenené dvere a to je priama tlač na sklo. Jedná sa o pomerne modernú technológiu, ktorá Vám zaručí sto percentnú stálosť vybraného motívu na takto upravenom- zdobenom skle.