Spoločnosť LMont je stavebná spoločnosť, ktorá svojím pôsobením na trhu dosiahla mnoho úspechov. Na našej prehľadnej stránke lmmont.sk nájdete množstvo našich realizácií zo skla, hliníka ale aj iných materiálov použitých v dnešnej modernej architektúre. Naše realizácie si môžete pozrieť na priložených fotografiách. Z týchto sa môžete inšpirovať a zároveň si vyberať možnosti vhodné pre Váš dom, budovu, jednoducho, pre Váš projekt.

moderné bývanie

V interiéri si často krát dávame pozor na mnoho vecí a mnoho riešení miestností. Aj napriek tomu, sa často krát stáva, že zabúdame na množstvo potrebného denného svetla, ktoré pre náš zdravý život a celkový každodenný rytmus vplýva hádam najviac. Steny, ktoré bránia prenikaniu denného svetla všade tam, kam to potrebujeme nám často krát zabránia presvetleniu priestorov. Samozrejme, tento nemilý fakt si vieme upraviť, a to pomocou sklenených posuvných dverí si ľahko napomôžeme k prepusteniu denného svetla do všetkých častí domu, respektíve budovy. Sklenené dvere posuvné tvoria súčasť nejedného vybavenia interiéru. Sú vysoko žiadané a moderné. Samozrejme, spĺňajú všetky bezpečnostné kritéria.

moderné, estetické

Na ich výrobu sa používa bezpečnostné, tvrdené-kalené sklo, ktoré pri nechcenom rozbití nijako neublíži. Pri rozbití sa roztrúsi na množstvo drobných čiastočiek. Pri sklenených posuvných dverách a teda pri ich realizácii si môžete vyberať z množstva prevedení. Najčastejšie sú to číre, matné ale aj pieskované sklá, ktoré Vám dokonale doplnia esteticky Váš interiér a dajú sa krásne prispôsobiť okolitému štýlu. Samozrejme je tu možnosť zdobenia skla aj modernejšou a taktiež pomerne často žiadanou technológiou, kedy je na sklo nalepená grafická fólia, ktorú si Vy sami zvolíte z aktuálnej ponuky. Taktiež je tu ešte jedna ponuka zdobenia týchto skiel pre posuvné sklenené dvere a to je priama tlač na sklo. Jedná sa o pomerne modernú technológiu, ktorá Vám zaručí sto percentnú stálosť vybraného motívu na takto upravenom- zdobenom skle.