Erotických masáží je pomerne veľa spôsobov. Najznámejšia je erotická tantra masáž ale nesprávne je často krát spájaná so sexom. V podstate erotická masáž nespočíva na priamom sexuálnom styku, ale na samotnom pozdvihnutí Vašej sexuálnej energie a jej využitia na dokonalé uvoľnenie Vašej mysle a tela.

tantra znaky

Tantra masáž vychádza z myslenia, kde sa Vaša sexuálna energia považuje za najdôležitejšiu formu vo Vašom tele a preto pri tomto druhu masáže je podstatné vedieť s touto energiou pracovať správne. Aby sa táto energia využila tak, ako je potrebné, k dosiahnutiu toho najväčšieho blaha, je potrebné sa zveriť do rúk profesionálnej tantra masérky.

naha žena

V našom salóne Vám ponúkame tie najlepšie profesionálne masérky, ktoré sú pre tantra masáže špeciálne školené. Na túto formu sexuálnej stimulácie je vhodné poznať a mať určitú znalosť o miestach na tele, ktoré je potrebné na vyvolanie tejto sexuálnej energie využiť, preto takáto sexuálna stimulácia nie je vôbec jednoduchá. Zverte sa do rúk profesionálnych tantra masérok a spoznajte blaho týchto masáží. Masáže sa vykonávajú pomocou teplých olejov, teplých uterákov a iných jemných a zároveň na dotyk príjemne dráždivých pomôcok. V našom salóne Tantra Diamond Bratislava Vám ponúkame viacero druhov erotických masáží pre mužov, ženy ale aj pre pári. Pri podstúpení takejto masáže s partnerom, poprípade s partnerkou si spestríte vzájomný sexuálny život a navzájom sa naučíte mnoho nového o svojom partnerovi. Zároveň si užijete príjemný relax, Vaše telo a myseľ budú ako znovuzrodené. Pre mužov okrem iných typov masáží ponúkame aj špeciálnu masáž najintímnejších partií a teda masáž lingamu, penisu a prostaty a u žien taktiež niečo výnimočné a netradičné, masáž joni teda pošvy. Pri erotickej tantra masáží je možné k jej záveru aj dosiahnutie vyvrcholenia teda orgazmu, čo je úplne v poriadku.