Svadba je veľká spoločenská záležitosť plná očakávania, emócií, spoločenských povinností, ale aj Vašej osobnej radosti zo skutočnosti, že na všetko ste už dvaja. Akýkoľvek pocit, emóciu vyvoláva nikdy nezabúdajte aj na rokmi overený bontón a venujte pozornosť svadobným oznámeniam. Pozvaní hostia si zaslúžia Vašu úctu a práve svadobným oznámením im dáte najavo, že už budete oficiálne tvoriť pár a kedy spečatíte Vašu lásku. Práve svadobné oznámenia veľa o Vás napovedia, ukážu silu Vašej lásky, nadhľad, poodhalia kúsok Vášho intímneho priestoru.

Svadobné obrúčky

Ponuka svadobné oznamenia je pestrá, výber oznámení široký a možnosti ich realizácie takisto. Každý pár je individuálny, originálny a každý pár má svoju vlastnú potrebu oznámiť svoj vzťah formou svadobnej pozvánky. Práve preto sú k dispozícii konzervatívne oznámenia s už predtlačeným textom, možnosťami farebnej realizácie a grafiky alebo možnosť individuálneho návrhu zákazníka. Výber papiera je z 5 možností, biely lesklý, matný, krémový, snehovo biely perleťový alebo kvalitný papier s imitáciou plátna. Základom voľby a realizácie oznámenia je vždy Váš prvotný návrh, jeho posúdenie grafikmi, Vaše odsúhlasenie a následne potom zadanie do tlače. Kreativita a Vaše návrhy sú vítané, bude to predsa Vaše oznámenie, odborná rada grafika je iba usmernenie.

príprava svadobného oznámenia

Mimoriadne obľúbeným sa stáva svadobné oznámenie v štýle karikatúry, napovie, že pár je vyspelý a má spoločný humor. Pre toto oznámenie stačí zaslať spoločnú fotku, ktorá poslúži ako základ pre oznámenie v ktorom Vás nahradia milé cartoon postavičky v spoločenskom oblečení. Typ písma, jeho výška, farba, voľba papiera, možnosti svadobných doplnkov vo forme etikiet, obálok, menoviek – to všetko sú možnosti ponúkaného servisu, ktorý ušetrí čas, peniaze ale aj energiu. Inšpirujte sa ponukou a nájdite, prípadne si online vytvorte svoje vlastné svadobné oznámenie na ktoré budete s láskou vždy spomínať.