Povedzme si pravdu, práve ženy sú v domácnostiach tie, ktoré zabezpečujú značnú časť domácich prác. I keď dnes už si partneri často prácu delia, väčšinou aj naďalej perú a upratujú dievčatá a ženy. Nejako je to takto prirodzene dané a väčšina z nich to prijala a stará sa o svoju domácnosť. Výber prostriedkov, prípravkov, kozmetiky a podobne je tiež zväčša na ženských pleciach. Mnohé z vás si teda musia pravidelne kupovať čistiace prostriedky, prášok, aviváž a ďalšie produkty, ktoré sú potrebné v domácnosti. Možno si myslíte, že už nič lepšie na pranie nevyrábajú, ale niekedy je upustenie od pevných zvykov celkom na mieste. Môže vám priniesť nové kvalitné produkty, skúsenosti, ale aj zážitok, napríklad z nových osviežujúcich vôní, ktoré si domov prinesiete. Dnes vám teda poradíme, ako jednoducho zabezpečiť, aby bielizeň sviežo voňala.

parfém

Pridajte pár kvapiek parfémového oleja

Dalo by sa povedať, že olejové parfémy do prania sa stali za posledné obdobie veľmi obľúbenými. Dôvodov je hneď niekoľko. Sú veľmi praktické, jednoducho sa používajú a dávkujú a prinášajú sviežu vôňu, ktorú aj cítiť, aj keď už bielizeň nosíte deň-dva a pri niektorých aj týždne. Závisí, akú presne vôňu si vyberiete a tiež koľko parfému do prania použijete na daný prací cyklus. Vôňa sa nevytráca hneď, uvoľňuje sa – pri kvalitných parfémových olejoch postupne. To zabezpečí, že ju budete cítiť omnoho dlhšie než pri bežných prostriedkoch. Samozrejme, platí to pri kvalitných značkách, kde sú oleje naozaj dostatočne koncentrované a vône na tkanine vydržia.

sada na praní

Pre milovníkov prírodných vôní

Pre milovníkov prírodných vôní, ktoré sa považujú za šetrnejšie, zdravšie a trvalo udržateľné rozhodne odporúčame značku Essentia. Je dostupná aj u nás na Slovensku cez webovú stránku www.vonavepranie.sk a uvidíte ako vám olejové parfémy do prania prinesú nádherné vône, keď bielizeň operiete. Vonná časť týchto olejov je z prírodných esenciálnych olejov. Voňavé pranie tak bude po každom pracom cykle doslova osviežujúcim zážitkom.