Aj vy ste už počuli o pozitívnych účinkoch Matcha čaju? Vysoké nutričné hodnoty, zastúpenie výživných látok na podporu dobrého zdravotného stavu. Zdravie si nemôžeme kúpiť, ale môžeme ho voľbou vhodných potravín, výživových doplnkov, čajov, ako aj zdravým životným štýlom, podporiť a udržať. Vyhnite sa všetkému, čo vám škodí, navodzuje negatívne myšlienky a pocity, lebo práve tam, mentálnom a emocionálnom tele vznikajú rôzne typy ochorení, ktoré sa následne prejavia vo fyzickom tele. Obklopte sa pozitívnym naladením za každých podmienok. Ak vám to stresové a vypäté situácie nedovoľujú, prejdite nimi s patričným odstupom a nestotožňovaním, s uvedomením si, že aj negatívne skúsenosti majú svoj koniec, po ktorom príde zase obdobie ticha, kľudu, harmónie a rovnováhy. Život je ako večný kolobeh, v ktorom sa striedajú rôzne typy nálad, ako aj príjemných, či menej príjemných situácií, ktoré nás formujú, stužujú a robia z nás ľudí v pravom slova zmysle.

Matcha - zelený prášok

Pitie Matcha čaju siaha až do obdobia 12-teho storočia do oblasti Činy. Z pitia čaju sa stal napokon rituál v budhistických kláštoroch. Matcha čaj ako druh zeleného čaju, obsahuje bielkoviny, cukry, tuky, vitamín A ako aj železo a množstvo iných výživných a pre telo podporujúcich látok, ktoré napomáhajú jeho správnemu fungovaniu. Matcha čaj je známy jeho priaznivým pôsobením na činnosť srdca. Matcha čaj obsahuje kofeín a teanín, užíva sa vo vopred stanovených a určených dávkach a považuje sa za najviac aromatický čaj zo zelených čajov.

príprava Matcha čaju

Matcha čaj, kde kúpiť, je otázka, ktorá vyvstáva pri čítaní superlatívov v oblasti pôsobenia tohto typu čaju. V predajniach so zdravou výživou ako aj na našej webovej stránke, kde nájdete rôzny typy produktov pod označením Matcha v rôzne veľkých baleniach za primerané a adekvátne ceny. Podporte váš zdravý životný štýl s Matchou.