Zdravý spánok a zdravé telo je priorita a preto musí aj vaša chrbtica odpočívať. Spánok je pre náš život dôležitý a preto kvalitný matrac je základ. Spoločnosť SEGUM začala vyrábať ortopedické matrace už od roku 1992, boli ako prví čo ich vyrábali z prírodných materiálov a zdraviu prospešnému. Ako čas išiel, menili sa požiadavky zákazníkov a tým aj spoločne aj dizajn, materiál a štruktúra. Zo štýlových vodných postelí sa stali postele s pamäťovými/ortopedickými penami. Ľudia si začali uvedomovať aké je podstatné mať zdravý spánok. Bohatý sortiment matracov sa člení na – pružinové a s taštičkovou pružinou.

matrace

Pružinové sú pre ľudí, ktorí preferujú tvrdosť a stabilitu pod sebou, záruka dlhej životnosť. Taštičkové pružinové sú pre ľudí, ktorí chcú spať ako v mráčiku a na to im pomáhajú samostatné pružiny, ktoré sa ľahšie prispôsobia vašej chrbtici. Čím väčší počet pružiniek, tým lepšie. Využívajú sa taštičkové pružiny firmy Leggett a Platt, ktorá vedie vo svete pružín. Spoločnosť SEGUM využíva originálnu švajčiarsku penu Sanitized s antibakteriálnymi vlastnosťami. Kvalitné matrace vyrobené z kvalitného materiálu ponúkajú zákazníkom maximálne pohodlie za rozumnú cenu.

taštičková matrace

Keďže každý zákazník je jedinečný, je tu možnosť upraviť šírku alebo výšku podľa svojich predstáv. Medzi najpredávanejšie matrace patrí: DYNAMIC VITAL alebo KOMFORT MIKROPOCKET 7FYZIO. Vďaka modernej technológii MICROPOCKET 7FYZIO sa vaša matrac prispôsobí vášmu telu. Matrace môžete nájsť na predajných miestach v Bratislave, Senici a Žiline. Radi vám pomôžu experti s výberom, aby ste aj vy mali zdravý spánok tak ako ľudia, ktorí používa tie najlepšie matrace v Žilině. Na stránke spoločnosti SEGUM si vyberiete z množstva pien, matraci vankúšov a paplónov. Matrace s minimálnou zárukou od 3 rokov.