Pevná a spoľahlivá obálka pre Vašu zásielku

Moderný spôsob objednávania a doručovania zásielok je prevažne online. Každý z nás uvíta, ak si v pohodlí domova objedná tovar bez časovej tiesne a expedičná firma mu ho spoľahlivo doručí. Rýchle doručenie zásielky v nepoškodenom stave zákazníci ocenia, najmä ak je aj cenovo prístupné a výhodné.

Preto si prepravné spoločnosti volia možnosť zasielania tovaru v obálkach, ktoré im šetria prepravný priestor, sú ľahké na manipuláciu a zákazníci ich majú v obľube kvôli spoľahlivému servisu a nízkym prepravným nákladom.

Ak si porovnáme klasické kartónové obaly a bublinková obálka uvidíme množstvo výhod v prospech univerzálnych bublinkových obálok. Odolávajú vibráciam a tlakom pri preprave, nezatečie do nich žiadna tekutina, neprenikne do nich vlhkosť, nepoškodí ich náraz ani poškriabanie a nevadia im ani vysoké ani nízke teploty.

copy-space-2535266_640

Všetky výhody zabezpečuje špecíálna vnútorná časť, ktorá pozostáva z polyetylénovej fólie. Tá sa nachádza vo vnútornej časti obálky a tvorí jej ochranné púzdro, vďaka ktorému obálka veľa vydrží. Polyetylén je materiál, ktorý je dostatočne pevný, odoláva roztrhnutiu a je vhodný na balenie a zasielanie tovaru. Vnútorná fólia vytvára ochrannú funkciu samotnej obálke, ktorá je takisto odolná voči vlhkosti, prachu, tlakom a manipulačným vibráciam.

flatlay-5557802_640

Vďaka týmto vlastnostiam je obálka vhodná na zasielanie aj napríklad DVD, textilného tovaru alebo aj cenností, vrátane krehkého tovaru. Nie nadarmo sa nazýva bublinková obálka – tovar je skutočne chránený ako v bublinke, vďaka pevnému bublinkovému povrchu vo vnútornej časti obálky. Bublinky nie je možné ľahko perforovať, vytvárajú pevnú plochu s veľkou odolnosťou.

Obálky nemusia byť nudné, biele – v ponuke sú aj zaujímavé aj pútavé holografické obálky v rôznych rozmeroch. Spoločnou vlastnosťou všetkých bublinkových obálok je ich pevné uzatváranie, ktoré je jednoduché, pomocou samolepiaceho prúžku obálku dokonale uzavriete a jej obsah sa stáva neviditeľným.

Bublinková obálky sú istota.