Cítite sa vyčerpaní, ste neustále v strese a zabúdate si pri tom všetkom oddýchnuť? Nielen fyzicky, ale aj z hľadiska uvoľnenia svojich myšlienok? Myslieť na chvíľu na niečo iné, na niečo veľmi príjemné. Alebo niečo takéto príjemné priamo zažiť na vlastnej koži. Túto možnosť vám ponúka Tag erotická masář Bratislava Tantra. Príjemné, uvoľňujúce a vzrušujúce senzuálne masáže praktizované v odbornom tantrickom salóne, v našom hlavnom meste.

  • Uvoľňuje sa pri nich napätie a všetky zadržiavané bloky, vrátane tých, ktoré súvisia so zablokovanou sexuálnou energiou. Tie sa dajú najlepšie odstrániť, respektíve odblokovať práve s tantrickou masážou.

masážne pomôcky

Pretože tá sa so svojimi senzuálnymi dotykmi venuje celému telu, a to doslova. Súčasťou tela sú aj pohlavné orgány, resp. intímne partie a najintenzívnejšie erotogénne zóny. Tantra masáž s nimi pracuje do miery, do akej je to pre účastníka pohodlné a na záver by malo prísť k dokonalému uvoľneniu sexuálnej energie, čo sa v nejednom prípade preukáže orgazmom.

  • Ak sa teda u zákazníka v závere dostaví erekcia, nie je to hanba a ani nič, čo by bolo v takomto prípade nezvyčajné.

erotika, žena

V tantra salóne má však záujemca zvyčajne na výber možnosť vybrať si z viacerých zaujímavých techník, niektoré sú vhodné pre začiatočníkov, iné zas pre tých skúsenejších a náročnejších. Postupy pri masáži sa potom líšia a rozdielna je aj cena každej z nich. Zaujímavo napríklad pôsobí aj masáž pre páry, ktorú môžete navštíviť vo dvojici s partnerom/kou.

Niektoré body majú spoločné. Zvyčajne trvajú asi hodinu a tantrická masáž by mala začínať úvodným rituálom- namaste, pri ktorom sa pracuje s dychom a z návštevníka upadá napätie aj možná nervozita a obavy z toho, čo má vlastne očakávať. Po tomto rituáli sa môžu začať senzuálne masáže až do príjemného záveru. Zvyčajne hrá pri tom tiež oddychová orientálna hudba v pozadí.