Posielate tovar alebo dokumenty Vašim zákazníkom, či klientom a chcete, aby Vaša zásielka vynikala od ostatnej doručenej pošty hneď na prvý pohľad? Ponúkame Vám naše výpredaj zelených 400×500 mm 2packsk.sk. Sú vyrobené z plastu, takže ich obsah bude chránený pred vodou a prípadnou vlhkosťou. Nemusíte sa obávať neekologickosti obálok. Sú vyrobené z recyklovaného materiálu a zároveň sú stále recyklovateľné. Majú rozmer 40 x 50 cm, takže do nich zabalíte aj väčšie množstvo dokumentov. Obálky sú mierne priehľadné, no ponúkame Vám ich za zvýhodnenú cenu.

obálky

V prípade, že máte o obálky záujem, navštívte našu webovú stránku www.2packsk.sk alebo nás kontaktujte e-mailom. Zároveň Vám ponúkame široký sortiment baliaceho príslušenstva, ktoré využitie napríklad vtedy, ak ste majiteľom e-shopu, ale zíde sa Vám aj v bežnej domácnosti. Náš obchod ponúka potreby pre balenie od A po Z. Vyberte si u nás ďalšie obálky s rôznymi veľkosťami, či účelom použitia. Či už hľadáte klasické biele poštové obálky alebo plastové rôznofarebné obálky, v našom e-shope ich nájdete. Rovnako u nás môžete zakúpiť sáčky a vrecia rôznych rozmerov, do ktorých ľahko a bezpečne zabalíte aj rozmernejší tovar.

lepiaca páska a nožnice

Disponujeme širokým výberom lepiacich pások. Môžete si u nás kúpiť klasické lepiace pásky, pásky s potlačou, krepové maskovacie pásky, ale aj praktické obojstranné lepiace pásky. Ponúkame Vám tiež pružnú fóliu v transparentnom, aj farebnom prevedení. Ak sú Vaše požiadavky špecifické a v našom sortimente ste nenašli presne to, čo ste hľadali, neváhajte a kontaktujte nás. Ochotne Vám poradíme a môžeme Vám vyrobiť obalový materiál na zákazku. Nakúpte u nás všetko, čo potrebujete pre zabalenie Vašich produktov, a to z pohodlia Vášho domova. Tešíme sa na Vašu objednávku, ktorú samozrejme urýchlene vybavíme.