Práve takou inováciou, ktorá premení váš interiér môže byť rgb led pás, ktorý je modernou technologickou vychytávkou zároveň. Svieti rôznym spektrom farieb a dá sa ľahko ovládať pomocou diaľkového ovládača. Tento typ pások môžete použiť do kuchyne, kúpeľne alebo obývačky.

led světla

Farby s dlhou životnosťou

Páskové LED osvetlenie zažíva v posledných rokoch veľkú obrodu. Už nejde len o extravagantné riešenie úzkeho počtu dizajnérov. Pásky pritom pripomínajú vďaka osadeniu malými diódami lesklý šperk, ktorý dnes môžeme vidieť v rade slovenských domácností. Môže za to ich veľká úspora energie a tiež dlhá životnosť. Navyše sa veľmi ľahko inštalujú, takže to zvládnete aj ako laik. Stačí vám len jednoduché inštruktážne video, kde uvidíte, ako sa dajú jednoducho skracovať a ako sa nalepujú na vami určenú plochu.

Ako vlastne vznikajú farebné efekty?

Príčinou je farebné spektrum diód – červená, modrá a zelená- ich skladaním potom vytvárate požadovaný efekt. Vaša kuchynská linka tak môže byť žltá alebo aj jednoducho biela, záleží na vašej súčasnej nálade.
Veľmi príjemné je aj diaľkové ovládanie, takže všetko zvládnete z pohodlia vašej stoličky či kresla. Vďaka nemu nastavíte nielen farbu, ale aj intenzitu svetla.
Na trhu si môžete vybrať z najrôznejších možností prevedenia. Všetky sú na 230V. Medzi zákazníkmi je asi najobľúbenejší variant s dĺžkou 5 m. Veľmi zaujímavým riešením u niektorých typov je tiež spojka v tvare L, ktorá sa hodí aj na inštaláciu do rohov.

led pás

V kuchyni je najčastejšie nájdete pod linkou, kde tak vidíte dokonale na prípravu pokrmov pre celú rodinu. Navyše ženy tu trávia všeobecne najviac času, takže šetríte za energiu. V obývacej izbe sú veľmi obľúbené ako doplnok k televízii, ktorá potom toľko neťahá oči alebo k nasvieteniu poličiek s dekoráciami a fotkami.
Osobitý dizajn majú pásky tiež pri nasvietení schodov alebo zrkadla v kúpeľni.
Nebojte sa preto pustiť túto nádheru aj do vášho domova. Uvidíte, že vás možno príjemne prekvapí a vyčarí vám úsmev na tvári.